Stanowisko ds. kontroli - #966141

ZUS

Date: 2 weeks ago
City: Bankura, West Bengal
Contract type: Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS II Oddzia? w Poznaniu

  • Nazwa komrki organizacyjnej

Departament Kontroli Wewn?trznej

  • Miejsce pracy

ZUS I Oddzia? w Poznaniu

  • Adres miejsca pracy

ul. D?browskiego 12, 60-908 Pozna?

  • Wojewdztwo

wielkopolskie

  • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Stanowisko ds. kontroli

  • Zadania

Zakres Zada? Wykonywanych Na Stanowisku Pracy

  • przeprowadzanie w Zak?adzie kontroli instytucjonalnej oraz post?powa? wyja?niaj?cych
  • weryfikacja prawid?owo?ci dokumentacji sporz?dzanej przez Centra Kontroli Wewn?trznej (CKW) w ramach realizowanych kontroli i post?powa? wyja?niaj?cych
  • kierowanie zespo?ami kontroluj?cymi z?o?onymi z pracownikw Departamentu i CKW lub innych komrek organizacyjnych Zak?adu
  • analiza i opracowywanie wynikw przeprowadzonych kontroli oraz sporz?dzanie bie??cych informacji w tym zakresie
  • przygotowywanie propozycji tematw do rocznego planu kontroli Zak?adu

W ostatnim okresie w Departamencie Kontroli Wewn?trznej wdro?ono nowe rozwi?zania:

  • kontrola i post?powania wyja?niaj?ce prowadzone s? g?wnie w formie zdalnej (m.in. praca na elektronicznych wersjach dokumentw, przyjmowanie wyja?nie? w formie elektronicznej);
  • czynno?ci kontrolne prowadzone s? w siedzibie kontrolowanej jednostki wy??cznie w przypadku stwierdzenia, ?e jest to absolutnie konieczne.
  • opracowywanie programw kontroli
  • Wymagania

Wymagania Niezb?dne

  • wykszta?cenie wy?sze
  • ??cznie minimum 3 lata do?wiadczenia zawodowego w komrkach organizacyjnych Zak?adu Ubezpiecze? Spo?ecznych: UBS, ZAS, RKS lub RED w ci?gu ostatnich 5 lat
  • minimum 5 lat sta?u pracy

Mile Widziane

  • wykszta?cenie wy?sze (prawo, bezpiecze?stwo informacji, bezpiecze?stwo wewn?trzne, polityka spo?eczna, ubezpieczenia spo?eczne, rachunkowo??, ekonomia, zarz?dzanie kadrami, prawo pracy, administracja, zamwienia publiczne, kontroling, finanse publiczne, audyt wewn?trzny, audyt ?ledczy, zarz?dzenie ryzykiem)
  • studia podyplomowe (kontrola wewn?trzna, audyt, kontroling, audyt bezpiecze?stwa, prawo pracy, prawo finansowe, inwestycje, kontrola finansowa, finanse publiczne, zamwienia publiczne, administracja)

Wymagania Dodatkowe

  • umiej?tno?? obs?ugi programw wchodz?cych w sk?ad pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook)
  • orientacja na cel
  • orientacja na jako??
  • komunikacja
  • wsppraca
  • elastyczno??
  • nastawienie na rozwj
  • negocjowanie i wywieranie wp?ywu
  • podejmowanie decyzji
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach
  • umiej?tno?? rozwi?zywanie problemw

Wymagane Dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny
  • skan dokumentw potwierdzaj?cych wykszta?cenie
  • skan ?wiadectw pracy dokumentuj?cych wymagany sta? pracy lub za?wiadczenie o zatrudnieniu zawieraj?ce okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy
  • skan dokumentw potwierdzaj?cych wymagane do?wiadczenie zawodowe