Stanowisko ds. orzecznictwa - #966149

ZUS

Date: 2 weeks ago
City: Bankura, West Bengal
Contract type: Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS I Oddzia w Warszawie

  • Nazwa komórki organizacyjnej

Wydzia Ubezpiecze i Skadek

  • Miejsce pracy

  • Adres miejsca pracy

ul. Senatorska 6/8, 00-917 Warszawa

  • Województwo

mazowieckie

  • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Stanowisko ds. orzecznictwa

  • Zadania

Cel istnienia stanowiska

Pracownik na tym stanowisku w Wydziale Ubezpiecze i Skadek:

  • zapewnia stosowanie jednolitych zasad dotyczcych podlegania ubezpieczeniom spoecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu, ustalania podstawy wymiaru, wysokoci i zasad finansowania skadek na ubezpieczenia spoeczne, ubezpieczenie zdrowotne, Fundusz Pracy, Fundusz Gwarantowanych wiadcze Pracowniczych i Fundusz Emerytur Pomostowych oraz zasady i terminów ich opacania
  • prowadzi postpowania wyjaniajce, przygotowuje decyzje i rozpatruje odwoania od decyzji, a także udziela wyjanie w powyższym zakresie
  • Wymagania

Wymagania formalne okrelone dla stanowiska pracy

Niezbdne

  • wyksztacenie rednie

Mile Widziane

  • wyksztacenie wyższe (prawo, administracja, nauki spoeczne, ekonomia, gospodarka)
  • minimum 1 rok pracy zwizanej z ubezpieczeniami spoecznymi

Wymagania dodatkowe

  • znajomo przepisów ustawy o systemie ubezpiecze spoecznych
  • znajomo przepisów Kodeksu Postpowania Administracyjnego
  • znajomo ustawy o wiadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze rodków publicznych
  • orientacja na cel/jako
  • komunikacja
  • wspópraca
  • elastyczno
  • nastawienie na rozwój
  • negocjowanie i wywieranie wpywu
  • podejmowanie decyzji
  • rozwizywanie problemów

Wymagane dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega si kandydat, w razie możliwoci ze wskazaniem adresu e-mail lub nr telefonu
  • skan dokumentu potwierdzajcego posiadane wyksztacenie
  • skany wiadectw pracy dokumentujcych posiadany staż pracy

Dodatkowe informacje

  • poszukujemy 2 kandydatów
  • proces rekrutacji obejmowa bdzie test wiedzy oraz rozmow kwalifikacyjn w siedzibie Oddziau
  • skontaktujemy si tylko z kandydatami speniajcymi wymagania formalne
  • nadsyanych dokumentów nie zwracamy
  • oferty niekompletne oraz przesane po terminie nie bd rozpatrywane