Stanowisko ds. rozliczeń - #966171

ZUS

Date: 2 weeks ago
City: Bankura, West Bengal
Contract type: Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS I Oddzia? w Poznaniu

  • Nazwa komrki organizacyjnej

Wydzia? Rozlicze? Kont P?atnikw Sk?adek 1

  • Miejsce pracy

  • Adres miejsca pracy

ul. D?browskiego 12, 60-908 Pozna?

  • Wojewdztwo

wielkopolskie

  • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Stanowisko ds. rozlicze?

  • Zadania

Zapewnia obs?ug? kont p?atnikw w zakresie rozlicze?.

  • Wymagania

Wymagania formalne okre?lone na oferowanym stanowisku

Wymagania Niezb?dne:

  • wykszta?cenie ?rednie

Wymagania Mile Widziane:

  • wykszta?cenie wy?sze (nauki spo?eczne, gospodarka i prawo)
  • minimum 1 rok pracy zwi?zanej z ubezpieczeniami spo?ecznymi

Wymagania dodatkowe

  • znajomo?? przepisw ustawy o systemie ubezpiecze? spo?ecznych
  • umiej?tno?? obs?ugi pakietu MS Office

Je?li jeste? osob?

  • komunikatywn?
  • potrafi?c? wsppracowa?
  • zorientowan? na jako??
  • zorientowan? na klienta
  • nastawion? na rozwj
  • posiadasz umiej?tno?? radzenia sobie w sytuacjach trudnych
  • posiadasz umiej?tno?? rozwi?zywania problemw

To zach?camy do przes?ania dokumentw

Wymagane dokumenty

  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska oraz numeru oferty 38/2024,
  • CV
  • Kopie dokumentw potwierdzaj?cych wykszta?cenie,
  • odr?cznie podpisane o?wiadczenie zawieraj?ce zgod? na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji o nast?puj?cej tre?ci: O?wiadczam, ?e zgodnie z przepisami rozporz?dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osb fizycznych w zwi?zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep?ywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyra?am zgod? na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych nieb?d?cych danymi, ktrych pracodawca mo?e ??da? na podstawie przepisw prawa. Je?eli nie chcesz, aby?my przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Jednocze?nie informujemy, ?e klauzula informacyjna dotycz?ca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dost?pna jest na stronie g?wnej Zak?adu Ubezpiecze? Spo?ecznych (www.zus.pl) w zak?adce Praca w ZUS.

Miejsce Sk?adania Dokumentw:

  • korespondencyjnie: Zak?ad Ubezpiecze? Spo?ecznych I Oddzia? w Poznaniu, Wydzia? Kadrowo-P?acowy, ul. D?browskiego 12, 60-908 Pozna? z dopiskiem na kopercie Oferta pracy,
  • osobi?cie: Zak?ad Ubezpiecze? Spo?ecznych I Oddzia? w Poznaniu, ul. D?browskiego 12, Sala Obs?ugi Klientw, Stanowisko informacji oglnej i dziennika podawczego z dopiskiem na kopercie Oferta pracy,