Doradca ds. emerytalnych - #966295

ZUS

Date: 2 weeks ago
City: Bankura, West Bengal
Contract type: Full time
  • Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS I Oddzia? w ?odzi

  • Nazwa komrki organizacyjnej

Wydzia? Obs?ugi Klientw i Korespondencji

  • Miejsce pracy

  • Adres miejsca pracy

ul. Zamenhofa 2, 90-431 ?d?

  • Wojewdztwo

?dzkie

  • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Doradca ds. emerytalnych

  • Zadania

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia obs?ug? klientw w sprawach ?wiadcze? emerytalno-rentowych oraz udziela informacji przysz?ym ?wiadczeniobiorcom w zakresie czynnikw wp?ywaj?cych na wysoko?? ?wiadczenia oraz warunkw i terminw zwi?zanych z przej?ciem na emerytur?.

  • Wymagania

Wymagania Niezb?dne

  • wykszta?cenie ?rednie

Mile Widziane

  • wykszta?cenie wy?sze
  • 1 rok do?wiadczenia w obs?udze klientw
  • do?wiadczenie w obs?udze osb z niepe?nosprawno?ciami

Wymagania Dodatkowe

  • podstawowa znajomo?? ustawy o systemie ubezpiecze? spo?ecznych
  • podstawowa znajomo?? przepisw ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpiecze? Spo?ecznych
  • podstawowa znajomo?? przepisw KPA
  • umiej?tno?? obs?ugi pakietu MS Office

Je?li Jeste? Osob?

  • zorientowan? na komunikacj?, cel i jako?? zorientowan? na klienta, elastyczn? i nastawion? na rozwj
  • potrafi?c? wsppracowa?, rozwi?zywa? problemy oraz radzi? sobie w sytuacjach trudnych

zach?camy do sk?adania dokumentw.

Je?eli spe?niasz powy?sze wymagania czekamy na Twoje dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem komrki organizacyjnej i stanowiska pracy wraz z podaniem nr 59/2024
  • skany dokumentw potwierdzaj?cych posiadane wykszta?cenie oraz do?wiadczenie zawodowe